Radyo Cıngıl

Yayınlarınız için üretilmesi gereken jingle spotlarını hazırlıyoruz. Şarkı aralarında ve şarkı üzeri kullanmak isteyeceğiniz slogan, yönlendirme, bildiri, ve bunlar gibi bir çok radyo jingle iletisi alanın da güncellenmesi gereken ve radyo yayınlarının bel kemiği olan cıngıl yapımlarını üretiyoruz. Yayında ki jingle sesiniz olmaya talibiz.

Radyo Jingle Seslendirme


Radyo Jingle Seslendirme

Seslendirme yapımları arasında radyo yayınları için merkezi bölümdür radyo jingle seslendirmeleri. Dinamik ve aktif yayıncılıkta cıngıl yada jingle kelimeleri ile ifade edilen aynı türdeki yapımlar olan seslendirme çalışmaları şarkı aralarında kısa geçişler halinde radyonun imajını yansıtmaktadır. Radyo isim ve sloganları için hazırlanan bu yapımlar aynı zamanda radyonun diğer aktif faaliyetlerininde içinde barındığı birimdir. Programcı tanıtımları, reklam servisi, reklam kuşağı giriş çıkış, istek, iletişim, sponsorluklar ve radyonun daha nice aktiviteleri bu jingle yapımları ile aktarılmaktadır. Radyo jingle Sesleri

Radyo Jingle Örnekleri


Radyo Jingle Örnekleri

Jingle radyolar arası yayın formatları program ayraçlarıve daha bir çok alanda radyoların en önemli yapı taşını oluşturmaktadır. Kaliteli bir jingle akışı donanımına sahip olan radyo aynı zamanda kaliteli bir yayın akışınıda sahip demektir. Şarkıları playlist halinde eskilere gidelim winamp ta peş peşe çalıyor. Dinleyiciler radyo dinlemeyi neden ellerinde bulunan mp3 playlist oynatıcılara tercih eder dersiniz. Jingle yapımlarını dinlemek için değil tabiki : ) programcıları ve düzenlemeleri ile onlar adına seçimleri kaliteli seçim yapan birilerini tercih edebildikleri ve daha bir çok duygusal başka içerikler için.

Radyo Jingle Fiyatları


Radyo Jingle Fiyatları

Radyo jingle fiyatları hakkında bilgi almak için sayfada yanıp sönen mavi arama ya da yeşil whatsapp tuşundan ulaşabilirsiniz.