Erkek Vokal Sesleri


Erkek Vokal Sesleri

Erkek vokal sesleri ile hazırladığımız çalışmalar reklam ve jingle tasarımları alanındadır. Kişi ve kurumlar için reklam tanıtım spotları hazırlıyoruz. Melodik şarkılı reklam yapımlar için arayın görüşelim.

Vokal Reklam Sesleri


Vokal Reklam Sesleri

Vokal reklam sesleri ile firma ürün marka ve slogan seslendirmelerini içeren reklam jingle spotları hazırlamaktayız. Bir çok firmanın reklam seslendirme yapımında tercihi olduk. Farklı reklam sesleri ile çalışma isteyenler için iletişim adreslerimiz açık olacak.

Vokal Jingle Sesleri


Vokal Jingle Sesleri

Vokal jingle kategorisinde yer alan örneklerin bir bölümünü dinleyebileceğiniz player içeriği zaman zaman güncellenmektedir. Siteye eklemediğimiz bir çok yapım arşivimizde yer almaktadır. Görüşme içeriklerine göre bizi arayanlar ile paylaştığımız yapımlar için iletişim kurmanız gereklidir.

Pop Vokal Sesleri


Pop Vokal Sesleri

Pop vokal ses tanıtımlarına yönelik hazırladığımız sayfa içerisinde arabek vokal erkek ses tanıtımları yapılacaktır. Pop vokal aramalarında ön planda çıkan sayfamızda yer alım hakkında bilgi almak için iletişim kurunuz.

Arabesk Vokal Sesleri


Arabesk Vokal Sesleri

Arabesk vokal ses tanıtımlarına yönelik hazırladığımız sayfa içerisinde arabek erkek vokal ses tanıtımları yapılacaktır. Arabesk vokal aramalarında ön planda çıkan sayfamızda yer alım hakkında bilgi almak için iletişim kurunuz.